تبلیغات
 دانلود اهنگ جدید ,مدل لباس 2015 - آزادی دیگر مهمان صد هزار نفر نیست!
ورزشگاه آزادی به سرعت برای بازی های لیگ شانزدهم و تیم ملی در حال آماده شدن است.
ورزشگاه آزادی

ورزشگاه آزادی این روزها خود را برای شروع رقابت های فصل جدید  مسابقات لیگ و البته بازیهای تیم ملی در مقدماتی جام جهانی آماده می کند. شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی که از چندی پیش کار نصب صندلی های طبقه دوم ورزشگاه را آغاز کرده این روزها با سرعت در حال انجام این مهم است. با این اوصاف دیگر استادیوم آزادی صدهزار نفری نیست و قطعا ظرفیت کمتری خواهد داشت.

بر اساس این گزارش، در طول دو هفته گذشته مسئولان وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال و دیگر مقامات مرتبط با این رشته در بازدیدهای مکرر از این ورزشگاه به مجریان طرح تأکید می کنند که آزادی باید در تاریخ بیست مرداد تکمیل شود. شماره گذاری صندلی ها یکی از مهمترین اتفاقات مربوط به این پروژه است که با هماهنگی سازمان لیگ فدراسیون فوتبال انجام شده و قرار است از دور جدید لیگ برتر بلیت فروشی بر اساس شماره صندلی انجام شود.

تصاویر روز به روز منتشر شده از آزادی حکایت از این دارد که این استادیوم هر روز به سطح استانداردهای مورد نظر ای اف سی برای میزبانی مسابقات مقدماتی جام جهانی نزدیک تر می شود. مشاهده این تصاویر حکایت از آن دارد که تا تاریخ بیستم مرداد و حتی زودتر از آن صندلی های آزادی نصب و شماره گذاری شان به اتمام خواهد رسید تا به لطف تهدید اس اف سی پس از سالها تماشاگران بدون هرج و مرج با در دست داشتن بلیت مربوط به صندلی خود در آزادی نشسته و بازی فوتبال را تماشا کنند.

ورزشگاه آزادی


دنبالک ها: اخبار پرسپولیس، نوستالوژی پرسپولیس،
تاریخ : شنبه 2 مرداد 1395 | 01:48 ب.ظ | نویسنده : محمد اریا | نظرات